Klubovna na Skaličce v Zábřeze

Kapacita
max 15 lidí

Lokalita a doprava

Naše klubovna se nachází na Humenci, asi 1,2 km od nádraží.

Z nádražní budovy vyjděte směrem do města, po cca 180m, jakmile minete velké parkoviště po levé straně, odbočte vlevo a pokračujte do stoupání – přejděte most přes železnici.

Asi 180m za mostem je v silniční zatáčce odbočka vpravo – pro pěší, cesta z žulových kostek. Ta vás dovede stoupáním až k hřišti a Sokolovně. Jakmile u Sokolovny narazíte na silnici, dejte se po ní doprava a jděte do kopečka až za bytový dům po vaší levé straně. Nad bytovým domem odbočte vlevo, po vyježděné cestě na louce dojdete ke klubovně.

Cena pronájmu
80,-/osobu. V topnou sezónu (konec října- březen) 80,-/osoba + 100,- za celou skupinu

K dispozici je:

Kuchyně obsahuje plotnu na vaření, varnou konvici a plno kuchyňského náčiní. Jsou zde příbory, talíře hluboké i plytké, plno hrníčků, příbory, nože, vařečky, prkénka dřevěná i plastová, tácy, hrnce všech velikostí včetně pokliček, pánve a také várnici na nápoje. V kuchyňce i na záchodě teče teplá voda, ale není zde lednice. Utěrky a ručník jsou vždy přichystány, toaletní papír, mýdlo a čistící prostředky jsou též k dispozici.

V celé klubovně jsou koberce, takže přezůvky jsou vítány.

K dispozici je i vysavač, který není na pytlíky, takže po každém použití prosím co nejlépe vyklepat 🙂

Na zimní období tu máme topení krbem, jako palivo používáme převážně dřevo a přidáváme brikety, které jsou zajištěné.

Rezervace klubovny

Lenka Friedlová